Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Ben jij op zoek naar een hoogwaardige lederen bandje voor je Apple Watch? Bekijk dan het bandje van het Nederlandse Decoded.
Decoded maakt producten volgens een eigen denkwijze en met eigen leer. Het leer wat Decoded gebruikt is het beste leer wat je kunt krijgen en dat is ook te voelen als je een product van Decoded in je handen hebt.
Alle bandjes van Decoded worden met de hand gemaakt en zijn niet alleen mooi van uiterlijk maar ook praktisch in gebruik.
Gratis ruilservice
Voor 22:00 besteld, vandaag verzonden!
Gratis verzending in NL
Whatsapp: 06 2929 6609
Nieuwsbrief Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief voor nieuwe producten en de beste aanbiedingen!
Heb je een vraag of opmerking? Neem contact met ons op via de gegevens op onze contact-pagina.
WhatsApp berichten: 06 2929 6609
Algemene vragen: vraag@appelhoes.nl
Retourneren of garantie: Meld je retour aan via onze retourpagina
© 2009-2023 Appelhoes